Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Ben Onu Çok Sevdim Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Ben Onu Çok Sevdim Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Onu Çok Sevdim

YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 4:35 pm

Ben Onu Çok Sevdim Kvbl1

Oyuncular
Mehmet Aslantug (Adnan Menderes)
Dogum Yeri: Samsun
Dogum Tarihi: 25 Eylül 1961
Egitim Durumu: Lise

idil Firat (Berrin Menderes)
Dogum Yeri: Ankara
Dogum Tarihi: 5 Kasim 1972
Egitim Durumu: Akademi

Birce Akalay (Ayhan Aydan)
Dogum Yeri: istanbul
Dogum Tarihi: 19 Haziran 1984
Egitim Durumu: Lise

Erdinc Gülener (Hasan Ferit Alnar)
Dogum Yeri: izmit
Dogum Tarihi: 28 Aralik 1971
Egitim Durumu: Lisans

Riza Akin (Ethem Menderes)
Dogum Yeri: Adana
Dogum Tarihi: 1957
Egitim Durumu: Lisans

Mehmetcan Mincinozlu (Yüksel Menderes)
Dogum Yeri: istanbul
Dogum Tarihi: 24 Subat 1984
Egitim Durumu: Akademi

Burak Temiz (Aydin Menderes)
Savas Zafer (Mutlu Menderes)
Semsi inkaya (ismet inönü)
Tugrul Cetiner (Celal Bayar)
Ege Aydan (Nihat Erim)
Levent Öktem (Muhsin Ertugrul)
Erdal Bilingen (Fatih Rüstü Zorlu)
Halit Ergör (Fuat Köprülü)

Künye
Yapim Yili: 2013
Yapim Sirketi: Pana Film
Yönetmen: Mehmet Bahadir Er
Türleri: Tarih, Ask

Konu
Tahminen Mart ayinda ekranlara gelmesi beklenen dizi bilindigi gibi Adnan Menderes'in hayatini konu aliyor. Dizide Bir baskanin esi ve asık oldugu kadin ayrica siyasi görüntüyü yer alan konu aliniyor..

Pana Film’den yepyeni bir dizi! Adnan Menderes, Berrin Menderes ve Ayhan Aydan ücgeninde basrollerini Mehmet Aslantug (Adnan Menderes), idil Firat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay’in (Ayhan Aydan) paylastigi
“Ben Onu Cok Sevdim” Mart ayinda ATV ekranlarinda seyircilerle bulusmaya hazirlanirken,
Baskan Menderesin yasak ask yasamasina yönelik tepkiler alinca Atv yönetimi bu konulardan rahatsiz oldu.. Hatta Menderesi ilk basta canlandiricak olan Mahir Günsiray la Esi Berrin Menderesi canlandirak olan iclal Aydin´in Kadrodan ayrilisi ile bu Roller Mehmet Aslantug ile idil Firat´a teklif edildi...

Basbakan Adnan Menderes’in esi ve aski arasinda kalmasinin o yillardaki siyasi sürec cercevesinde anlatilacagi
“Ben Onu Cok Sevdim” dizisinin cekimleri 18 Subat Pazartesi günü basladi..

Dizinin ekranlarda dönmeye baslayan tanitimlari ise simdiden büyük ilgi görüyor.

Yapimciligini Pana Film’in, yönetmenligini Mehmet Bahadir Er’in yaptigi “Ben Onu Cok Sevdim”de Mehmet Aslantug, Birce Akalay ve idil Firat’in yani sira pek cok basarili oyuncu bir araya geliyor.

Dizide Ayhan Aydan’in esi Hasan Ferit Alnar’i Erdinç Gülener, Adnan Menderes’in en yakin arkadasi Ethem Menderes’i Riza Akin, Adnan Menderes’in en büyük oglu Yüksel Menderes’i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oglu Mutlu Menderes’i Savas Zafer ve en kücük oglu Aydin Menderes’i Burak Temiz canlandiriyor..
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 5:05 pm

Bu Dizi de umarim hem siyasi hem yasak ask yönünden
ayni sekilde 12 Eylül öncesi yasanan siyasi olaylar 1980 sebebi ile 3 sene evvel yayinlanan "Bu Kalp Seni Unuturmu" gibi erken Final yapmaz..
Gerci 7 sene evvel yayinlanan "Hatirla Sevgili"de de
27 Mayıs Darbesi öncesi, Menderes'in idam edilisi aktarilirken karakterlerin üzerinden konu ilerlemis ve ilk sezonun ikinci kismindan itibaren konu 1960'larin sonlari ve 1970'lerin baslarindaki sol ögrenci gruplari ve daha sonrasinda yasanan cesitli siyasi gelismelerle olaylara (12 Mart Darbesi gibi) yer vermisti.. Dizi gayet basarili sekilde 2 sene sürdü..

Ayrica paylasmak istedigim bir sey daha var!! Buda
bugünkü haberlere göre Kerem Alisık´in da Kadroya katilmis olmasi..

Kerem Alisık idam edilen Bakanlardan Fatih Rüstü Zorlu´yu canlandiricak

Tekrar görüsürüz cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeC.tesi Mart 09, 2013 1:25 pm

Ben Onu Çok Sevdim Kwcvc

Menderes Dizisi Kanalsız mı Kaldı?

Başbakan Adnan Menderes’in hayatını, eşi ve yasak aşkı üçgeninde anlatan ‘Ben Onu Çok Sevdim’ dizisinin atv yerine başka bir kanalda seyirciyle buluşması gündemde.

Ben Onu Çok Sevdim Kwcsc

1961’de idam edilen Başbakan Adnan Menderes’in eşi ve yasak aşkı arasında kalmasını, o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatan “Ben Onu Çok Sevdim” dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Milliyet’in haberine göre, başından beri atv’de yayınlanacağı açıklanan dizinin şimdi başka bir kanalda seyirciyle buluşması gündemde.

Dizinin Tanıtımları Tepki Topladı
atv’nin sitesinde dizinin, 18 Şubat pazartesi günü başlayacağı duyurulmuştu. Ancak iddiaya göre dizinin geçen haftalarda yayınlanan 2 ayrı tanıtımına gelen “önemli bir siyasi kişiliğin hayatının yasak aşk üzerinden” anlatılmasına yönelik tepkiler, atv yönetimini rahatsız etti ve bu durum diziyi yayınlamama ihtimalini de gündeme getirdi.
atv’de dönen Birce Akalay’ın canlandırdığı Ayhan Aydan’lı tanıtımda “Ben Ayhan Aydan... Bu ülkenin asılan, halkının gözü önünde öldürülen başvekilinin, Adnan Menderes’in sevgilisi, dert ortağı, büyük aşkı ya da metresi... Bunu söylemekten hiçbir zaman korkmadım, çekinmedim; Ben Onu Çok Sevdim... Benim anlatmaya cesaretim var, sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?” şeklindeki sözleri yer alıyordu.

Pana Film: “Sorun ekonomik”
Pana Film cephesi ise diziyle ilgili başka kanallarla görüşüldüğünü doğruladı. Dizinin senaryosunu atv’nin onayladığını ancak kanalla ekonomik konularla ilgili uzlaşma sağlanamadığı için başka kanallarla görüştüklerini belirtti. Şirket, “Ben Onu Çok Sevdim”in atv’de mi yoksa başka bir kanalda mı yayınlanacağının bir hafta içinde netleşeceğini ifade etti.

Haber - 27.02.2013 Çarşamba
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeC.tesi Mart 09, 2013 1:29 pm

Dizinin aslinda Atv´de mi yoksa Show´da mi yayinlanicagi konusunda bende tereddüt ediyorum.. Hakkinda cikan son haberleri arastirdigimda, haberin tarihine bakilirsa bir 10 gün geride.. Ama göya hangi kanal´da yayinlanicagi 1 hafta icinde belli olacakti!!

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeCuma Mart 29, 2013 1:40 pm

"Ben Onu Cok Sevdim" dizisinin yayin günü ve hangi kanalda yayinlanicagi hala belli degil ama cekimlerden ilk görüntüler ortaya cikmis

Ben Onu Çok Sevdim Lkus2

Ben Onu Çok Sevdim Lkumy Ben Onu Çok Sevdim Lkugy Ben Onu Çok Sevdim Lkukl Ben Onu Çok Sevdim Lkurg Ben Onu Çok Sevdim Lkupz
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimeCuma Nis. 05, 2013 12:50 am

Bu Diziden de aslinda pek umudum yoktu taaki Sina Kologlunun haberini okuyanakadar!!

Oysa "Ben Onu Cok Sevdim" Dizisi belki siyaset acidan tepki alabilir belki de vazgecilmistir düsüncesi artik kavramisti beni ama simdi artik Dizimizden ümitliyim.. Belki önümüzdeki sezon yayinlanabilir cünkü "Yagmurdan Kacarken" ve yakinda yayina girecek "Tatar Ramazan" reyting kurbani olabilir!!

Bülent Inal´i ama aslinda cok begenirim ancak bu role hic gitmemis hem "Ustura Kemal" gibi izleyicinin ilgisini cekmeyebilir

Ben Onu Çok Sevdim (ATV)

Pana Film, ‘Kurt Kanunu’ ve ‘Yol Ayrımı’ndan sonra Adnan Menderes’in yaşamının bir kesitine uzanıyor; ‘Ben Onu Çok Sevdim’. Dönem dizileri konusunda iki çalışmayla epey tecrübe kazanan Pana Film, üçüncü denemesinde sanırım, daha oturmuş bir örnekle karşımıza çıkacak. Menderes nasıl anlatılır, nasıl yorumlanır? Bu ayrı konu. Mehmet Aslantuğ artık şanssızlığını kırsın diyelim.

Milliyet/Cadde - 01.04.2013
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimePerş. Nis. 11, 2013 4:18 pm

Ben Onu Çok Sevdim Lzfv5

Mehmet Aslantuğ'un dizi isyanı!

Adnan Menderes’in hayatını anlatan ‘Ben Onu Çok Sevdim’ projesi rafa kalktı. Menderes’i oynayan Mehmet Aslantuğ, haberi Kristal Klaket gecesinde “Olmadı, olmuyor” diyerek doğruladı.

Bazıları eski diye tutmuyor

Aslantuğ, dizinin akıbetinin sorulması üzerine şöyle konuştu:

“Dizi olmadı, yayınlanmıyor... Bazı diziler eski diye tutmuyor. Bizimki de öyle ama Muhteşem Yüzyıl da eski döneme dair bir dizi ama o tuttu.”

[size=7]Televizyon Gazatesi - 11 Nisan 2013 Persembe - 05:46:00
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Ben Onu Çok Sevdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Onu Çok Sevdim   Ben Onu Çok Sevdim Icon_minitimePerş. Nis. 11, 2013 4:20 pm

Böyle Güzelim Dizileri tabii kaldirirlar cünkü tepki alicaklar diye cesaretleri yok

Ben Onu Çok Sevdim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Çocuk Sevdim