Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Tozlu Yollar - Sayfa 2 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Tozlu Yollar - Sayfa 2 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tozlu Yollar

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Tozlu Yollar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 08, 2013 4:40 pm

Ben artik bundan sonra SBT degil TNS reytinglerine bakarak Dizi sonuclarini paylasicam.. Cünkü SBT reyting sonuclarinda Genel Siralamada 100 kisinin icinde bile yer almayan Tozlu Yollar TNS sonuclarinda 16. gösteriliyor.. Ab Siralamasinda ise 20. Suspect

Gecen hafta ise 13. sirada yer almis.. Yani gec yayinlanmasi yinede düsüs saglamasina neden olmus.. Millet nihayetinde calisiyor hem okula gidenlerde var.. Dizimiz burda nerdeyse 23:50. bitti.
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 11, 2013 4:05 pm

Tozlu Yollar - Sayfa 2 Lzf7y

Burcu Kara'nın dizilerden yana şansı çok kötü!

ŞANS ONDAN YANA DEĞiL

Burcu Kara’nın dizilerden yana şansı tutmuyor. Kara’nın başrolü Nihat Altınkaya ve Pamir Pekin’le paylaştığı dizisi ‘Tozlu Yollar’ da yayından kaldırıldı.

Bu, oyuncunun 2010’da ekrana gelen ‘Maskeli Balo’, yine aynı yıl yayınlanan ‘Kirli Beyaz’ ve 2011’de rol aldığı ‘Yıllar Sonra’yla birlikte ömrü kısa süren dördüncü dizisi.

Televizyon Gazetesi -11 Nisan 2013 Persembe - 06:25:09
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 11, 2013 4:10 pm

Cok üzgünüm ne diyecegimi bilemiyorum. Aslinda bu haber Burcu Kaya´ya ait resmide vardi ama ben Pinar la Tayfun´dan bir resimle bu haberi paylasmak istedim. Daha gelismeler netlesmeden nasil son verirler sasiriyorum.. No 6. Bölüm Fragman da yok
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 12, 2013 4:30 pm

Selam

Atv yayin akisina baktim da.. Yine ayni saat 6. Bölümüyle yayinlaniyor ama Final yazmiyor.. Ne yapmak gayesindeler anlamis degilim.. confused Fragman bile hala cikmamis..

Bu arada ama 2 yeni Dizi basliyormus.
Bunlar trt 1 de bu aksamdan itibaren ekranlara gelicek Osmanli Tokadi ile Bir Yastikta adli Diziler

Birde Show Ask Emek ister adli Dizisiyle Pazar aksami 14 Nisan 20:00. ekranlarda olacak.

Ben tabii Ask Emek ister´e bir göz aticam sonrada insallah (6. Bölümü yayinlanirsa) atv 22:20 de ikinci kusak yayinlanan Tozlu Yollar´i izlerim
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 15, 2013 1:45 am

Tozlu Yollar aksam yayinlanan 6. Bölümüyle genel olarak heyacan, gerilim, hüzün ve dram kattigindan diger Bölümlere göre cok cok güzeldi.. Sadece aksam Pinar&Tayfun askiyla degil bütün bütünlügüyle ekranlara yansiyordu. Tozlu Yollar - Sayfa 2 M3658

Mürvet hanim Serife´yi kocasinin koynuna sokarak sadece en büyük cirkinligi yapmamis birde kiz´a iftira atarak en büyük cirkefligi yapmisti.. Kizi birde bunlar yetmemis gibi Pinar´in kocasi imran piskopati sürükliyerek döve döve köyüne getirmis kizcagizin taslanmasina sebep olmustu.. Bu sahnelerde acaip derecede gerginlik yasadim..

Serife kandirilmisti ama kizcagiz bunu kimseye anlatamiyordu.. En cok destek cikan Pinar Kaymakam yani Tayfun ve Fikret´ti.. Bu üc karakteri öyle öpesim geldiki kizi bir yandan kayiriyorlar biryandan koruyorlardi.. Ama Ferraye destek olmadi.. O Mürvet Hanimin yalanlarina yüzünde tasidigi maskeye inandi.. Acaip gicik oldum Ferraye´ye.. Zaten cok soguk biri böylelikle kendinden daha cok soguttu..

Dizi ama öyküsüyle resmen büyülüyor ve sayet Tozlu Yollar yayindan kalkarsa cok üzülürüm ama hala ümitliyim cünkü hic biryerde resmi aciklama yok. Tabii gercekten bir son vermeye karar verilmisse bunun tek sorumlusu atv dir
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Tozlu Yollar   Tozlu Yollar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 15, 2013 9:15 pm

Tozlu Yollar maalesef yine düsüs yasamis!! No Ama zaten cekimlerde durdurulmus, reyting sonuclari artik bir ise yaramiyor.. Daha 2,3 Bölüm belki devam edebilir cünkü aylardir yaptiklari tanitim fragmaniyla kadro coktan cekimlere baslamisti.. Ben bu yüzden cekimler bitsede daha bir kac Bölüm sürecegini düsünüyorrum

14 Nisan 2013 Pazar - TNS Genel Siralama
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
20 TOZLU YOLLAR ATV 22:13:05 00:18:09 1,85 5,3

14 Nisan 2013 Pazar - TNS AB Siralamasi
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
27 TOZLU YOLLAR ATV 22:13:05 00:18:09 1,6 4,75

Tozlu Yollar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2