Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Umutsuz Ev Kadınları Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Umutsuz Ev Kadınları Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Umutsuz Ev Kadınları

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Umutsuz Ev Kadınları Empty
MesajKonu: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2012 12:30 pm

Umutsuz Ev Kadınları D3bs8

Umutsuz Ev Kadınları Dizisi 38. Bölümü ile yakinda Kanal D de..

38. Bölüm Özeti

Kızını bulma umuduyla hastaneden kaçan Nermin, arkadaşlarının kendisine yalan söylemesini kabullenemez. İrem’i kurtarmak uğruna kendi hayatını hiçe, sayıp adeta ölüme meydan okur.
Zeliş gözü kapalı güvendiği Esma’nın oyunlarıyla evliliğine ağır bir darbe alır.
Yasemin, Sinan’dan beklediği evlenme teklifini nihayet alır ve bu anı unutulmaz kılmak için bir sürpriz hazırlar. Ancak Sinan’ın gelmemek için çok önemli bir mazereti vardır.
Ömer’in kendisini aldattığına inanan Elif, çocuklarıyla yeni bir hayata başlamak için kolları sıvar.
Mert, Cemil’in itiraflarıyla hayatının şokunu yaşarken, Sinan onu zor zamanlarında yalnız bırakmaz.

Yapım yılı: 2011
Yapım şirketi: MEDYAPIM
Yönetmen: Merve Girgin
Yapımcı: Fatih Aksoy
Türleri: Dram, Aşk

OYUNCU KADROSU

Bennu Yıldırımlar
Nermin, - Songül Öden
Yasemin, - Evrim Solmaz
Zeliş, - Ceyda Düvenci
Elif, - Özge Özder
Emel, - Serhat Tutumluer
Sinan, - Metin Büktel
Cemil, - Cenk Ertan
Kudret, - Batuhan Karacakaya
Mert, - Ece Hakim
Gamze, - İpek Özağan
İrem,

DİZİ KÜNYESİ

YÖNETMEN Merve Girgin

YAPIMCI Fatih Aksoy

SENARYO UYARLAMA Meryem Gür

SENARYO EKİBİ Yelda Eroğlu, Gül Gürsoy

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2012 1:00 pm

Aslinda sezon arasindan sonra bugün 38. Bölümüyle basliyacagini saniyordum ama hala 4. Fragman verildigi halde yayin tarihine belli bir tesis konulmadigini farkettim..
Cünkü cok sevdigim ve hic bir Bölümünü kacirmadan keyifle izledigim bir Dizi..
En cok sevdigim Karakter ise Yasemin´le Zelis ve Sinan..

Gerci baslarsa Krem dizisinin pabucu haliyle dama atilicak.. Rolling Eyes
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2013 9:53 pm

Ben bu Yaseminin sirinligine nedense cok bayiliyorum.. Demin yine izlerken, bir Türbe´de Sinan´i diliyor Allahtan ve devamli Sinan la evlenmek istedigine dair dualar ediyor.. iste o an tel caliyor ve tabii bizim sirine telefonu nu girmeden kapatmayi unutmus kapatayim derken birde ne görsün!! Arayan Sinan.. Haliyle sasirip kapatmaktan vazgeciyor ama Türbede oldugu icin panik yapip disariya cikiyor.. Sinan´a cevap veriyor ve tabii Sinan "Bu aksam Bogaz da yemek yemege ne dersin!!" gibilerden yemege davet ediyor.. Yasemin Bismillah Bismillah diyebiliyor sadece cünkü bir kac dakika evvel Türbede Allah tan Sinan´i ve Sinanla bir araya gelmeyi dilemisti.. O anki saskin ama mutlu yüz ifadesi ile Sinanin teklifini haliyle kabul ediyor.. Bu sahne de gülmekten öldüm yani.. Smile Ben bu kadina bitiyorum ya biti yo rum.. Ve tabii Zelise de..

Intikam Dizisini ama begenmiyorum.. Bu sebeple de zaten baslik acmadim.. Halbuki basrol oyuncularini ve Hakan Karakterini canlandiran Oyuncuyu cok begeniyorum..
"Umutsuz Ev Kadinlari" benim icin Persembe aksamlarinin 1 Numarasi.. I love you

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeCuma Mart 01, 2013 3:15 pm

Umutsuz Ev Kadinlari dün aksam yorum yaptigim zaman yayinda oldugu icin yazmakla aslinda acele ettigimden Intikam Dizisi oyuncularinin isimlerini ve oynadigi Karaterleri kesip atmistim...

Cok begenerek aslinda izledigim Beren Saat gercek Karakter ismi Derin olan ama sonradan kiz arkadasinla isimleri degistirirek Yagmur Özen gibi sahte isim tasiyan bir Karakteri canlandiriyor.. Birde tabii Rüzgar karakterine can veren Nejat Isler´i acaip begenirim.. 3. begendigim karakter ise "Hakan", yani Derin´e her yönden yardimci olan Karakter Engin Hepiler.. Ama Intikam Dizisi bana kadroda ünlü isimler bulunsada cok sacma geliyor..
Genc bir kiz babasina yapilan tuzaklar sayesinde hayatinin degismesi yönünden böylesine bir öfkeyle düzenlerini bozan sahislari nasil ortadan kaldirmak ister birtürlü anlam veremiyorum.. Hem teknolojiden bukadar süper anlayan ve bukadar akilli olan ayrica icini intikam hirsi bürüyen bir kiz beni sasirtmakla devam ediyor dogrusu!! Hem reyting sonuclarina baktigimda "Intikam" baya iyi gidiyor.. E, nede olsa Beren Saat´le Nejat Isler var.. Mert Firat´ta gerci muhtesem bir oyuncu ama Beren´e hic yakismiyor.. (Bence) Birde Saika Hanima yakistiramadigim Haldun Bey..

Umutsuz Ev kadinlari ise acisiyla tatlisiyla insanlarin naturel olmasiyla ilgimi ceken muhtesem bir dizi. Ama reyting sonuclarina baktigimda gecen hafta 21 Subatta ki Bölüm ile gayet iyi sonuc alsada dün yayinlanan Bölüm le düsüs yapmis.. Ayrica Sinanin Yasemi´e yaptigi teknedeki romantik gece sürprizi Yaseminin 1 sene evvel Sinan´a yapmak istedigi sürprizin sanki aynisiydi.. Fakat Sinan kaza gecirmis gelememisti.. Ancak dünkü bölümde Sinan göya Evlilik teklif edecegine Yasemin heyecanlanarak Sinan´a teklif ediyor.. Haliyle bu sahne romantikligi bozmustu hicte komik degildi ama herseye ragmen Yasemin artik mutluydu ve tabii Sinan da.. Bu arada birde Zelis göya evlenicek!!! Kudret ise Emelle iliskiye girdi.. Yaseminin namina ne kadar sevinsemde Zelis le Kudret´in verdigi karar ve yaptiklari na baya icerledim.. Kudret´e hele hic yakistiramadim.. Elifle Ömer den ise en iyisi hic bahsetmiyim icimi resmen bu Bölüm daralttilar .. Ki ben elifin Kanser olduguna inanmiyorum..
Hem sanirsam Dizimiz artik yavas yavas Finale yaklasiyor!! Ki dilerim daha cok Bölümlerini izleriz..

21 Subat 2013 Persembe - Sbt Genel Siralama
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 FENERBAHÇE - BATE BORISOV FUTBOL KARŞILAŞMASI STAR TV 21:59:09 01:49:07 12,47 30,06
2 İNTİKAM KANAL D 20:42:21 01:51:29 8,8 19,49
3 ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN TRT 1 20:45:06 01:40:17 6,9 15,12
4 UNUTMA BENİ FOX 15:24:08 00:44:55 6,36 24,25
5 UMUTSUZ EV KADINLARI KANAL D 23:01:32 01:40:03 6,16 19,73
6 BENİ AFFET STAR TV 17:13:30 00:54:24 5,81 16,62
7 KURTLAR VADİSİ PUSU - OZEL (TKR) ATV 19:59:15 02:21:15 4,95 11,07

21 Subat 2013 Persembe - Sbt AB Siralamasi
1 FENERBAHÇE - BATE BORISOV FUTBOL KARŞILAŞMASI STAR TV 21:59:09 01:49:07 14,3 37,22
2 ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN TRT 1 20:45:06 01:40:17 9,08 21,33
3 İNTİKAM KANAL D 20:42:21 01:51:29 8,02 19,08
4 UMUTSUZ EV KADINLARI KANAL D 23:01:32 01:40:03 5,65 20,2
5 GÖREVİMİZ TEHLİKE 3 STAR TV 19:36:23 01:54:30 5,18 13
6 İNTİKAM - OZET (TKR) KANAL D 19:58:29 00:30:25 4,94 12,55
7 UNUTMA BENİ FOX 15:24:08 00:44:55 4,15 00:44:55 4,15 23,13
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeCuma Mart 01, 2013 3:25 pm

28 Subat 2013 Persembe - Sbt Genel Siralama
1 KURTLAR VADİSİ PUSU ATV 20:59:13 01:38:38 16,03 34,35
2 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - YARI FINAL STAR TV 21:05:56 01:59:54 8,7 19,09
3 KURTLAR VADİSİ PUSU - OZET (TKR) ATV 19:59:57 00:45:36 7,93 17,48
4 İNTİKAM KANAL D 20:38:55 01:55:48 7,39 15,77
5 UNUTMA BENİ FOX 15:25:22 00:44:57 6,84 25,86
6 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - OZET (TKR) STAR TV 20:01:13 00:56:46 6,23 13,73
7 BENİ AFFET STAR TV 17:11:37 00:52:28 5,81 16,97
8 UMUTSUZ EV KADINLARI KANAL D 22:59:02 01:38:30 5,81 18,84
9 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV 09:59:54 02:14:10 5,52 22,69
10 KANAL D HABER KANAL D 19:00:03 00:45:04 5,24 12,75

28 Subat 2013 Persembe - Sbt AB Siralamasi
1 KURTLAR VADİSİ PUSU ATV 20:59:13 01:38:38 13,59 31,99
2 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - YARI FINAL STAR TV 21:05:56 01:59:54 7,48 18,09
3 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - OZET (TKR) STAR TV 20:01:13 00:56:46 6,77 16,92
4 ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN TRT 1 20:45:11 01:40:38 6,68 15,57
5 KURTLAR VADİSİ PUSU - OZET (TKR) ATV 19:59:57 00:45:36 6,6 16,58
6 İNTİKAM KANAL D 20:38:55 01:55:48 5,8 13,65
7 İNTİKAM - OZET (TKR) KANAL D 19:58:10 00:28:17 4,57 11,72
8 UNUTMA BENİ FOX 15:25:22 00:44:57 4,38 26,97
9 GÜVEN BANA ATV 23:19:22 01:02:56 4,35 16,42
10 UMUTSUZ EV KADINLARI KANAL D 22:59:02 01:38:30 4,28 16,44
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeÇarş. Mart 06, 2013 8:45 pm

Aslina bakarsak!! Yanilmiyorsam, Pazartesi gecesi "Kayip Sehir" hakkindaki haberleri okudugumda, birde orda
(arada kaynayan) "Umutsuz Ev Kadinlari" hakkinda Fox´kanalina gecicegine dair bir bilgi vardi..
Bunu ama ben demin Merhamet´i seyrederken reklam arasi verdiklerinde, Kanal D´nin haftalik Dizi yayinlarinin arasinda, yarin aksam "Intikam"dan sonra 2. kusak´ta yayinlanacak olan "Umutsuz Ev Kadinlari"nin olmadigini daha yeni farkettim..

Hemen Tabii pc´ min basina gecip bir haber buldum.. Evet!! Yanilmamistim.. Gercekten de cok severek izledigim Dizi artik bundan sonra Fox kanalinda Cumartesi aksamlari yayinlanicak..

Ben artik bu Kanal D ye ne diyim!! Herseyi keyfine göre yapip, keyfine göre ayarliyor, hemde kimseyi umursamadan!!
Tek kelimeyle Yaziklar olsun No
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeÇarş. Mart 06, 2013 8:51 pm

Umutsuz Ev Kadınları Ktm0m

Umutsuz Ev Kadınları ne zaman başlıyor?

Umutsuz Ev Kadınları'nın yayın günü belli oldu...

“Umutsuz Ev Kadınları”, 16 Mart Cumartesi günü yeni kanalında izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Evrim Solmaz ve Özge Özder’in paylaştığı “Umutsuz Ev Kadınları” FOX’a transfer oldu.

FOX’a transfer olan “Umutsuz Ev Kadınları”nın yayın saati hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

Cumartesi geceleri Lale Devri'nden hemen sonra yayınlanması bekleniyor.
Umutsuz Ev Kadınları heyecanlı, samimi yepyeni bölümleriyle çok yakında FOX'ta!
Karakterleri birbirinden çok farklı 5 umutsuz evkadını ve hayatları FOX'a taşınıyor.

Star haber - 6 Mart 2013
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeÇarş. Mart 06, 2013 11:11 pm

Umutsuz Ev Kadinlari ile Kayip Sehir hakkinda 1 haber daha bulunca, bunuda paylasmak istedim..

Umutsuz Ev Kadınları Kts6r

Böyle dizicilik olmaz olsun!

Sayın Başbakan’ın ‘Böyle gazetecilik olmaz olsun’ tepkisi gibi
biz de ‘Böyle dizicilik olmaz olsun’ diyerek başlayalım sözümüze.

Niyedir tepkimiz, kimedir taşımız?

Elbette ki, ekran başındakilerde ‘dizi izleme keyfi’ bırakmayan kanallara. Neymiş efendim, verimli yayın politikasıymış! Her şey ticaret gözlüğü ve bol kazanç beklentisiyle gerçekleştiriliyor ya… Ne önemi var izleyici beğenisinin ve de tepkisinin.

İşte bizim reyting tutkunu hazretlerimiz de, hallaç pamuğu gibi attırıyorlar dizileri.

Hani özenli yayıncılık çabasına rağmen beğenilmese, reytingleri dibe vursa sözümüzü bir parça sakınacağız. Hak vereceğiz ama kazın ayağı öyle değil. Hatır gönül noktasında kim ağır basıyorsa onun dizisi birinci kuşağa alınıyor. El bebek, gül bebek şişiriliyor. İyi bir başlangıç yapan fakat sonrasında, el bebekler el üstünde tutulurken, ikinci kuşağa atılıp kanalın elinin kiriymiş gibi muamele görmeye başlayan dizilere de hüsran yaşatılıyor.

Misal, ‘Kayıp Şehir’…

Cuma günler prime time sonrası yayınlanmaya başlamış ve günün en çok izlenen 2. dizisi olmayı başarmıştı. Sonra saatiydi, günüydü, senaryosuydu derken her taraftan mıncıklana mıncıklana bir hal oldu. Hatta bununla da yetinilmedi, sanki cümle yapım sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi Aysel’in Kadir’le ilişkisi üstünden ahlakçılık rüzgârları estirilip dizinin kaldırılması yolunda haklılık ortamı yaratılmaya çalışıldı.

Tüm bu yıpratma politikasına karşın ‘Kayıp Şehir’, reyting ölçümlerinde toplam izleyicide altıncı veya sekizinci. ‘Yalan Dünya’ ise 14-16 arasında oynamakta. A/B grubunda ‘Yalan Dünya’ üstte olsa da ‘Kayıp Şehir’ yine ilk 10’un içinde.

Yani ‘reyting’ işin bahanesi… Keyfiyet şahanesi!

Bir başka örnek ‘Umutsuz Ev Kadınları’…

Onlar da gayet verimli başlamışlardı. Pazar gecelerinin neşe kaynağı olmuşlardı. Sonra devreye ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ girince patronun bildiği okundu ve ev kadınlarının payına da umutsuzluk düştü.

Zaten adı üstünde ‘Umutsuz Ev Kadınları’! Ama neyse ki onlar umutsuzluklarını, FOX TV sayesinde umuda dönüştürmeyi başardılar da veda stresini atmaya ihtiyaçları kalmadı. Ayrıca hemen hatırlatalım tıpkı ‘Kayıp Şehir’ gibi ikinci kuşağa atılan ‘Umutsuz Ev Kadınları’nın da reytingleri gayet iyi. O saatte başladıkları halde, ‘İntikam’ dizisiyle aralarında çok az fark var.

Şimdi Kanal D’nin iki dizisiyle yansıtmaya çalıştığımız bu tabloda hatalı olan kim?

Beğeniyle izlenen yapımı sürekli gün değişimleriyle perişan edenler, diyeceksiniz ama değil. Suç, bunca ambale edilişe dayanmaya çalışan ve birilerine yaranmak adına günah keçisine çevrilen dizilerde. Reyting bahanesini bulan patron, öyle söylüyor çünkü!

Eskiden dükkânların duvarına ‘Müşteri her zaman haklıdır’ yazısı asılırmış… Hem patronun alçakgönüllülüğünü hem de müşterinin baş tacı olduğunu göstermek için!

Şimdilerde böyle bir zihniyeti yakalamak hayalcilik olur tabi ki… Onun yerine canlarının çektiği diziyi parlatmayı ilke edinip ekran başındaki müşterilerin arzusunu hiçe sayanlar belli ki, ‘Patron her zaman haklıdır’ yaklaşımını benimsemişler. Kim ne derse desin kafaya konulan yapıldığına göre…

İmam bildiğini okurmuş!

Bu söz doğrultusunda, izleyici talebini ve emeği toz duman arasında gözden kaybeden meydanı boş bulmuş ciritçi ‘Big Boss’ların umursamaz yayıncılığını değiştirmek ne derece mümkün?

‘Böyle gazetecilik olmaz olsun’ diyenler kadar gücü olmayanların elinde değil ne yazık ki. Biz de, ziyan edilen dizilere bakıp hırslanarak ‘Böyle dizicilik olmaz olsun’ deyip hem bir parça stres atıyoruz, hem de haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan olmaktan kurtuluyoruz işte...

Yoksa ‘Şeytanınız bol olsun’ mu demeliydik?

Televizyon Gazatesi - Anibal Güleroglu - 4 Mart 2013 Pazartesi - 06:54:30
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeÇarş. Mart 06, 2013 11:25 pm

Kanallar zaten herzaman bildigini okuyor.. Bunun da biz izleyiciler senelerdir bilincinde degilmiyiz!!.. Buda ne oyuncularin, ne calisanlarin, nede izleyicilerin onlar icin hic önem tasimadigini gösteriyor..
Daha fazla söze gerek yok
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePerş. Mart 07, 2013 10:30 pm

Umutsuz Ev kadinlari, 16 Mart itibari ile Cumartesi aksamlari Fox´ta yayinlanicagi haberlerini daha dünkü haberlerde okumustum ama acaba ilk kusaktami yoksa 2. kusaktami baslicagini düsünürken bugünkü haberde saat 19:45 itibari ile baslicagini, hatta yayin günlerinin 2 gün ardi ardina Cumartesi ve Pazar aksamlari olacagini okudum..

Ben artik nasil olsa netten seyredebilecegim ve bunu avrupa´da sanirsam izlemek isteyen bir cok kisi böyle yapicak..
Cünkü Fox´un Kanal D, Atv, Show ve Star gibi avrupa yayini yok..
Her ne olursa olsun Umutsuz Ev Kadinlari Ekip ve Oyuncular adina cok sevindim.. Umarim Fox´la calismaktan daha memnun kalirlar.. cat
Ayrica tanitim Videosu´da cikmis

Umutsuz Ev Kadınları Kus57

''Umutsuz Ev Kadınları''nın Yayın Saati Belli Oldu

FOX’a transfer olan “Umutsuz Ev kadınları”nın yeni kanalındaki yayın saati, belli oldu. Hem Cumartesi hem de Pazar akşamları yayınlanacak olan dizinin yayın saati 19.45 olarak belirlendi.

Başrollerini Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Evrim Solmaz ve Özge Özder’in paylaştığı “Umutsuz Ev Kadınları”, transfer olduğu FOX’ta haftada iki gün yayınlanacak! Sevilen dizinin FOX’taki ilk bölümü ise 16 Mart Cumartesi akşamı 19.45’te yayınlanacak.

Tanıtım Ses Getirdi
Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği “Umutsuz Ev Kadınları”na çok ses getiren bir tanıtım filmi hazırlandı. Dizinin başrol oyuncularının oldukça şık kıyafetler içinde görüldüğü tanıtım filminde, “Umutsuz Ev Kadınları” beyaz bir limuzinle evlerinden alınarak yeni kanalları FOX'a götürülüyor. FOX'un Zeytinburnu sahilindeki binasına limuzinle gelen başrol oyuncuları burada da kırmızı halı ve törenle karşılanıyor.

Haber - 07 Mart 2013 Perşembe - Saat 09:30
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Mart 18, 2013 2:23 am

Demin 2 Bölümü de net´ten izleyip ancak gelebildim.. Ama nedense Bölümlerin süresi kisaltilmis, yani Cumartesi, Pazar aksamlari üst üste yayinda olma ihtimaliyle her Bölüm süresi (belki simdilik) 1 saate inmis gözüküyor.. "Beni Affet" gibi.. Tabii bundan rahatsiz olmadim cünkü önemli olan Dizimizi yine tadinda izlemek.. Ayrica ön Jenerik degismis ama Melodi ayni.. Bence ama keske eski gibi kalsaydi..

Neyse!!
Zelis Belediye Baskani ile tam evlenmekten caymisti ki Emel´in hamilelik yalani ile ex kocasinin inadina nihah masasina oturdu ama mutsuzdu cünkü hala ilk göz agrisini seviyordu yani Kudret´i.. Kudret´te tabii Zelis´i ama hamile olmadigini gelen bir telefonla ögrenince Zelis´e bunu demeye gec kalmisti.. Tabii yinede kavustular hersey aciga varinca.. Bakalim bunu Zelis Haluk´a nasil aciklicak? Ben gercekten ama Zelisin Haluk´la evlenmesini hic istemiyordum.. Daha 2 aylik taniyor yani.. Birde adam sadece ona oy verilsin diye Zelisi kullaniyor..

Elif ise gercekten hastaymis, saclari dökülmeye basladi bile.. Sahneler cok ic acisiydi..

Dünyalar tatlisi Yasemin ise bir türlü hala Sinan la evlenemedi.. Dügün icin okadar cok sey istediki, Sinan ise sadece onu kirmamak icin hem mutlu görmek icin kabul ediyordu ama maddi durumu yok, bunuda belli etmemeye calisiyordu.. Son sahne ama Yaseminle kizi Sinan´a öyle sürpriz yaptilarki, bu seferde heyecandan sahitleri unuttular. drunken

Bence ama yine nikahlari kiyilmicak cünkü kizi Elifi sayet sahitlige almaya gittiyse hastaligi birsekilde meydana cikacak ve buna Yasemin basta olmakla digerleride cok üzülür..

Bu Diziyi iste bu sebeple acisiyla, tatlisiyla hayatimizdan bir parca olan insanlarin yasamini yansittigi icin cok seviyorum
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Mart 18, 2013 2:35 am

16 Mart Cumartesi aksami yayinlanan Reyting Sonuclari ise süperr cyclops

16 Mart 2013 Cumartesi - SBT Genel Siralama
1 ŞEFKAT TEPE SAMANYOLU TV 20:00:13 01:41:06 8,74 21,02
2 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 19:44:39 03:03:42 8,59 20,8
3 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:43:36 01:06:11 5,63 14,14
4 LALE DEVRİ FOX 21:03:11 01:49:17 5,16 12,46
5 ŞANSLI MASA KANAL D 23:30:10 01:12:50 5,16 16,87

16 Mart 2013 Cumartesi - SBT AB Siralamasi
1 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 19:44:39 03:03:42 7,11 21,2
2 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:43:36 01:06:11 5,26 16,4
3 YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE - FINAL (TKR) STAR TV 19:31:35 03:10:30 4,19 12,73
4 LALE DEVRİ FOX 21:03:11 01:49:17 3,48 10,35
5 ŞANSLI MASA KANAL D 23:30:10 01:12:50 3,33 13,55

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Mart 18, 2013 1:40 pm

Dizimizin dün aksam yayinlanan 56. Bölüm oranlari ama daha düsük.. Yinede ilk 10 nun icine girmeyi basarmis..

17 MART 2013 Pazar - SBT Genel Siralama
1 SURVIVOR STAR TV 20:05:21 02:35:21 11,46 26,47
2 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 19:44:56 03:12:15 8,29 19,33
3 SURVIVOR - OZET STAR TV 19:53:47 00:11:34 5,67 13,79
4 GÜLBİN TOSUN İLE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX 18:25:36 01:02:06 5,25 14,03
5 FARKLI DESENLER: FERİDE SAMANYOLU TV 19:59:36 01:36:06 5,23 11,88
6 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:43:36 01:05:20 5,07 11,97
7 KANAL D HABER KANAL D 18:59:37 00:32:54 4,12 10,71
8 A.R.O.G KANAL D 16:28:45 01:59:27 4,02 12,05
9 EN GÜZEL BÖLÜM STAR TV 19:32:03 00:21:44 3,9 9,68
10 TUBA ATAV İLE ANA HABER SHOW TV 18:55:25 00:51:12 3,86 9,93

17 MART 2013 Pazar - SBT AB Siralamasi
1 SURVIVOR STAR TV 20:05:21 02:35:21 13,33 35,11
2 SURVIVOR - OZET STAR TV 19:53:47 00:11:34 6,91 20,19
3 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 19:44:56 03:12:15 5,77 15,42
4 A.R.O.G KANAL D 16:28:45 01:59:27 5,72 22,35
5 1 ERKEK 1 KADIN STAR TV 23:30:50 00:45:33 3,75 15,53
6 EN GÜZEL BÖLÜM STAR TV 19:32:03 00:21:44 3,73 11,94
7 SÜPER STARLIFE STAR TV 12:00:21 01:32:39 3,59 13,99
8 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:43:36 01:05:20 3,53 10,09
9 KANAL D HABER KANAL D 18:59:37 00:32:54 3,42 11,52
10 STADYUM TRT 1 21:58:46 01:53:51 3,25 9,64
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Mart 24, 2013 12:40 am

Net´ten demin izledigim 57. Bölüm Yasemin öyle ucmuski, önce jinekolog´a gidiyor ama ışıl hanim tabii yok, yerine (mahalleye tasinan eski bir arkasinin eşi) Doktor muane edicekken Yasemin erkek oldugunu fark edince haliyle yaygara cikariyor. Simdide genc yasinda bir menopoz tutturmus ne cenesi duruyor ne gözyaslari.queen

Yanliz sacma buldugum tek konu, Zelisin Belediye baskan´i ile 1 aydir evli olmasina ragmen iliskiye girmemek icin devamli bahaneler uydurmasi.. Zaten son sahne, göya 1 ay sonra gec kaldiklari balayina giderlerken adam Kudretin arkadasi tarafindan kaza la öldürülüyor.

Nermin ise kizinin hamile sebebi ile irem´i ablasinin evinde saklayip cakma hamile oldu.jocolor Bu Bölüm ama hic o konuya deyinilmedi.

Elif ise hastaligi nedeniyle eşin den bosanmak istedi ama Ömer saclarini sifira vurdutarak o´na olan sevgisini okadar güzel yansittiki.. ikisinin gecen haftayla bu aksam ki performanslari gercekten muhsetesem.
Bakalim bu aksam neler olacak?

iyi geceler cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Mart 24, 2013 1:00 pm

Dizimiz dün aksamki Bölümü ile Genel Siralamada 8. olurken AB Siralamasinda 19. siraya düsmüs No

23 Mart 2013 Cumartesi - SBT Genel Siralama
8 EV KADINLARI FOX 19:32:50 01:00:20 4,05 10,09

23 Mart 2013 Cumartesi - SBT AB Siralamasi
19 EV KADINLARI FOX 19:32:50 01:00:20 2,16 6,6
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 12:22 am

Pardon ama aksam yayinlanan 58 Bölüm´ü tamamen unutmusum!! 1saattir onu seyrediyordum..

Gerci bu Bölüm dünkünden cok cok daha güzeldi.. Hic olmazsa Elif en nihayet hastaligini arkadaslarinla paylasti.. Birde doktor Yasemin kendini menopoz sanarken, o na bir yanlislik oldugunu, kendisinin aslinda hamile oldunu söyleyince Yaseminin mutluluguna denicek yoktu..I love you Bol bol Sinan Yasemin sahneleri vardi.. Bu arada ama Yasemin hamile oldugunu ögrenmeden Sinan´a Menopoz oldugunu ona cocuk veremicegini aciklamisti gerci ama Sinan yine herzamanki gibi olgun davrandi..

Birde ama Zelis´in simdiki esi yani Belediye baskani meger ölmemis, tekrar ayiliyor ama Zelis birtürlü ayrilmayi basaramadi.. Kudret´te birtürlü Emel´den kurtulamiyor hatta yalanlarindan tehditlerinden de kurtulus yok gibi!!

Nermin ise hala hamilelik yalaniyla devam ediyor. Göya 4 arkadas bu bölüm birbirlerinden asla sir saklamaciklarina dair söz verdiler.

Ama yeni tasinan Suzan acaba kim? Eskiden zaten o mahallede oturuyormus, birde kizi Nazli cok gizemli.. Neden cocukluguna dair birsey hatirlamiyor!! Onu da artik bir sekil ögrenicez..

Herseye ragmen bu Bölüm yine Elif´in sahnelerinde duygulansamda Yasemin nin sahnelerinde cok eglendim.
Dizimiz hic olmazsa dünkü gibi sıkıcı degildi
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 1:20 pm

Dizimiz cumartesi aksam ki Bölüme göre aksam yayinlanan 58. Bölümü daha iyi netice almis

24 Mart 2013 Pazar - SBT Genel Siralama
7 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:32:32 01:02:10 4,05 10,04

24 Mart 2013 Pazar - SBT Genel Siralama
16 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:32:32 01:02:10 2,92 8
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeC.tesi Mart 30, 2013 11:40 pm

Aksam izledigim 59 Bölüm yine fena degildi.. Ama nedense zaten cumartesi aksamlari pek cazip gelmesede dikkatimi ceken pazar aksamlari daha eglenceli oluyor.

Birde bu aksam izleyim bakiyim sonra tümüyle yorum yaparim Wink
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Mart 31, 2013 4:40 pm

Umutsuz Ev Kadinlari dün aksam yayinlanan Bölümü ile aldigi sonuc gecen haftaya göre cok cok iyi.. Insallah hep böyle gider!! I love you

30 Mart 2013 Cumartesi - TNS Genel Siralama
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
1 SURVIVOR STAR TV 20:43:20 23:29:36 7,75 20,31
2 SEFKAT TEPE SAMANYOLU TV 20:00:11 22:04:18 6,04 16,4
3 LALE DEVRI FOX TV 21:44:19 00:00:54 5,84 16,12
4 BEN BILMEM ESIM BILIR KANAL D 19:44:03 23:29:59 5,59 15,2
5 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX TV 19:32:50 21:02:49 3,52 10,34

30 Mart 2013 Cumartesi - TNS AB Siralamasi
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
1 SURVIVOR STAR TV 20:43:20 23:29:36 7,35 21,36
2 BEN BILMEM ESIM BILIR KANAL D 19:44:03 23:29:59 5,44 16,69
3 ATV ANA HABER ATV 18:59:20 19:52:21 3,73 15,23
4 SURVIVOR OZET STAR TV 19:50:37 20:43:20 3,43 11,97
5 LALE DEVRI FOX TV 21:44:19 00:00:54 3,32 10,06
6 BUYUK RISK STAR TV 19:19:56 19:48:29 2,92 11,31
7 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX TV 19:32:50 21:02:49 2,89 10,06

Görüsürüz Wink
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Mart 31, 2013 10:55 pm

Pazar aksaminin bölümleri nedense daha cok keyif veriyor ve 60. bölüm yine Yaseminin sahneleri cok eglenceliydi.

Aseriyor diye bir komsunun bahcesinde gördügü domatesle biberleri illa almaya hatta aldirmaya calisiyor.. Tabii bu evin sahibi lanetmi lanet birde doberman´i var.. Sanirsam köpek Dobermandi.. Birde acaip havliyor ama Yasemin ne yapip edip bu köpege sosis yedirtiyor kendiside dometesleri löp löp agzina atiyor.. Sosisler ama bitince köpek yine havlamaya basliyor, sahibide cikiyor haliyle ve Yasemin asermekten söz etsede ve okadar diller döksede yine karakolu boyluyor.. queen

Digerlerinden hic bahsetmek bile istemiyorum cünkü sadece Yasemin her Bölüm sevimliligi ile Dizimize renk katiyor

Ve iyi geceler cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 9:10 pm

Umutsuz ev Kadinlari maalesef ilk defa sasirtici derecede düsmüs.. Böyle giderse bilemicem!! silent

31 Mart2013 Pazar - SBT Genel Siralama
41 DAVETSİZ MİSAFİR TURGAY BAŞYAYLA (TKR) SAMANYOLU TV 09:08:37 01:04:30 1,52 6,81
42 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:35:56 01:00:25 1,52 3,78
43 BİR AŞK HİKAYESİ (TKR) FOX 13:46:42 01:39:42 1,51 7,62
44 SÜPER STARLIFE STAR TV 11:57:52 01:32:39 1,49 6,9

31 Mart2013 Pazar - SBT AB Siralamasi
45 DAVETSİZ MİSAFİR TURGAY BAŞYAYLA (TKR) SAMANYOLU TV 09:08:37 01:04:30 1,13 6,83
46 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 19:35:56 01:00:25 1,12 3,07
47 KARAGÜL (TKR) FOX 20:54:57 01:35:47 1,12 3,37
48 6 MANTI TRT 1 17:49:35 01:01:04 1,12 5,41
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 11:20 pm

Netten izledigim 61. Bölüm aslinda Elifin yedigi (annesinin gizlice hazirladigi) sifa otlu kek´le canlanmasi birde gülme krizine girmesi keyifli anlar yasatsada bütün komsularin Yasemin´de toplanmasi ve Zelis´in ex kocasi Kudretin de orda bulunmasi, birde pesine takilan Emelin dahil olmasi sacmaligin ötesi bir seydi hem hersey cok yapmacikti
iyi Geceler cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Nis. 07, 2013 5:45 pm

Umutsuz Ev Kadinlari Cumartesi oranlarinda neden iyi sonuc aliyorda Pazar aksamlari yayinlanan Bölümle düsüs yasiyor anlamiyorum!! confused Oysa Pazar aksamlari yayinlanan Dizimiz bana göre daha dogal daha eglenceli yansiyor

6 Nisan 2013 Cumartesi - SBT Genel Siralama
1 SURVIVOR STAR TV 7,97 20,4
2 ŞEFKAT TEPE SAMANYOLU TV 7,18 19,04
3 LALE DEVRİ FOX 6,68 17,63
4 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 5,63 14,91
5 SURVIVOR – OZET (TKR) STAR TV 4,29 12,32
6 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 4,11 11,96
7 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX 3,03 12,13
8 1 ERKEK 1 KADIN STAR TV 2,96 9,38
9 DEMİR ADAM TRT 1 2,95 9,16
10 ANA HABER BÜLTENİ ATV 2,85 10,15

6 Nisan 2013 Cumartesi - SBT AB Siralamasi
1 SURVIVOR STAR TV 9,06 25,36
2 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 5,1 15,12
3 SURVIVOR – OZET (TKR) STAR TV 4,94 16,85
4 STADYUM TRT 1 4,17 11,1
5 DEMİR ADAM TRT 1 4,03 13,86
6 1 ERKEK 1 KADIN STAR TV 3,94 13,87
7 LALE DEVRİ FOX 3,63 10,39
8 ANA HABER BÜLTENİ ATV 3,61 15,81
9 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 3,16 10,95
10 HAVA DURUMU ATV 3,15 11,89
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePaz Nis. 07, 2013 11:45 pm

Tozlu Yollar gece yarisina yakin bitince haliyle Umutsuz Ev Kadinlarini ancak netten izleyebildim.. Tabii son zamanlarda Zelis, Kudret, Emel üclüsünü devamli izlemekten de artik gina geldi.. Yaseminle Sinan sahnelerinden pek birsey göremiyorum, sanki Kudretle Zelis basrolde gibi bir his veriyorlar!!
Birde Kudret´le Emel arasinda bu Bölüm edepsiz edepsiz bir bit konusu almis yürüyor pes yani, resmen sinirlerim hopladi..
Ama Yaseminin yeni tasinan komsusuyla olan diyologu baya keyifliydi.. Birde güzelim Köpegi kömürlüge saklamasi pahaliya mal oldu bizim yaramaza cat

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Umutsuz Ev Kadınları   Umutsuz Ev Kadınları Icon_minitimePtsi Nis. 08, 2013 3:10 pm

Dizimiz cok sükür Pazar aksami yayinlanan 62 Bölümüyle bile ilk 10 nun icinde kalmayi basarmis I love you

7 Nisan 2013 Pazar - SBT Genel Siralama
1 SURVIVOR STAR TV 20:31:34 02:23:28 10,4 25,09
2 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR KANAL D 19:43:33 02:55:36 6,85 16,88
3 SURVIVOR - OZET (TKR) STAR TV 19:35:05 00:42:35 5,14 14,11
4 FARKLI DESENLER: FERİDE SAMANYOLU TV 20:00:04 01:21:37 4,28 10,56
5 UMUTSUZ EV KADINLARI FOX 20:10:28 01:02:26 4,26 10,58
6 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX 18:25:45 00:56:42 3,64 12,39
7 1 ERKEK 1 KADIN STAR TV 23:34:52 00:47:08 3,3 11,35
8 KANAL D HABER KANAL D 18:58:48 00:33:11 3 9,5
9 UMUTSUZ EV KADINLARI - OZET (TKR) FOX 19:31:40 00:33:20 2,92 8,15
10 TUBA ATAV İLE ANA HABER SHOW TV 18:54:26 00:49:49 2,87 8,95