Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Huzur Sokagı - Sayfa 3 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Huzur Sokagı - Sayfa 3 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Huzur Sokagı

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Huzur Sokagı - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 04, 2013 5:37 pm

Huzur Sokagı - Sayfa 3 Lsgd4

Dizi setinde Kutsi'nin başına gelen talihsiz kaza

atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin çekimleinde talihsiz bir olay yaşandı.

Dizideki kavga sahnesinde ünlü oyuncu Kutsi'nin parmağı kırıldı.

Oyunculuğun yanı sıra müzik çalışmaları da bulunan yapan Kutsi, kırık parmağı yüzünden bir süre gitar çalamayacak.

Televizyon Gazetesi - 4 Nisan 2013 Persembe - 16:20:32
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Nis. 04, 2013 5:40 pm

Gecmis olsun.. Ama gitar calmasina zaten luzum yok, Kutsi´nin sesi yeter.. Yeterki Diziden eksik kalmasin Suspect
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Nis. 05, 2013 9:45 pm

Bu aksam öyle sacmaliklarla dolu bir Bölüm izledim ki.. Bilakis Selim Feyza sahnelerinde cok gergin dakikalar yasadim.. Kiz´i alikoymak icin elinden geleni yapiyordu.. Hatta o sahnede belki dedim bardagina bir sey aticak ama iyiki öyle birsey olmadi..

Bir diger sahne ise yalan olayi!! Feyza toplantiya gitmek istemezken, Bilal le sözlenmis sonucta haberi olsun istemesi gayet dogal.. Emel kim oluyorda babasini kafaya aliyor.. Hani bu adam karisina onca olaylardan sonra artik güvenmiyordu.. Hani Feyza Emel konusunda hakli cikmisti.. Bunun bilincinde olan bir baba nasil kizini bir basina Selimle gönderir.. Nasil oyuna geldigini anlayamaz acaip sinir oldum..

Sonra Gülay!! Hani Halasi yegenini cok severdi.. Madem haberi oldu neden Bilal geldiginde citlatmadi yada Aysesultan!! Hepsi biliyordu sonucta.. Bumu düskünlük!! Bumu ya sevmek!!

Feyzaya da kizmadim degil!! Bu kiz madem istemiyor niye gidiyor.. Bilal´in Selimden ve onun kendisine olan tavirlarindan hoslanmadigini biliyor sonucta.. Ben gitmek istemiyorsam kimse zorlayamaz.. Hem Selimin hal ve haraketlerini anlamicakkadar aptalmi bu kiz!!

Senarist daha iyi fikir üretsin bence yoksa Dizimize yazik olacak.. Böyle kalitelisiz bir kurgu olamaz yani

iyi geceler
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 3:11 pm

Meger gecen hafta 28. Bölüm sonuclariyla ilgilenmeyi unutmusum Rolling Eyes
29 MART 2013 Cuma - SBT Genel Siralama
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:49:10 01:51:46 8,29 19,17
2 HUZUR SOKAĞI ATV 20:30:29 01:52:34 6,78 15,7
3 DİLA HANIM STAR TV 20:51:41 01:44:25 6,32 14,64
4 KİM MİLYONER OLMAK İSTER? ATV 23:17:07 01:01:55 5,8 18,18
5 UNUTMA BENİ FOX 15:18:39 00:49:17 5,57 26,93

29 MART 2013 Cuma - SBT AB Siralamasi
1 HUZUR SOKAĞI ATV 20:30:29 01:52:34 7,71 20,02
2 KİM MİLYONER OLMAK İSTER? ATV 23:17:07 01:01:55 7,46 26,71
3 DİLA HANIM STAR TV 20:51:41 01:44:25 6,54 16,97
4 BAŞBAKAN İLE ÖZEL KANAL D 18:59:04 01:33:11 5,25 15,49
5 BEYAZ SHOW KANAL D 23:12:22 02:20:00 4,65 22,3
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 3:16 pm

Pardon!! Hatami hemen düzeltiyorum.. Aksam yayinlanan 29. Bölümüyle 4. siraya düsen Huzur Sokagi böylelikle artik izleyicinin ilgisini cekmedigini gösteriyor..

5 Nisan 2013 Cuma - SBT Genel Siralama

1 ARKA SOKAKLAR KANAL D 05.04.2013 20:43:33 23:14:27 10,21 25,68
2 DILA HANIM STAR TV 05.04.2013 20:50:26 23:16:47 5,92 14,83
3 ARKA SOKAKLAR (OZET) KANAL D 05.04.2013 19:58:51 20:43:22 5,48 16,69
4 HUZUR SOKAGI ATV 05.04.2013 20:28:24 23:20:32 4,87 12,33
5 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 05.04.2013 23:20:53 24:27:07 4,87 16,02

5 Nisan 2013 Cuma - SBT AB Siralamasi
1 ARKA SOKAKLAR KANAL D 05.04.2013 20:43:33 23:14:27 6,01 15,74
2 HUZUR SOKAGI ATV 05.04.2013 20:28:24 23:20:32 5,78 15,24
3 BEYAZ SHOW KANAL D 05.04.2013 23:14:45 25:53:57 5 22
4 BENZEMEZ KIMSE SANA SHOW TV 05.04.2013 20:44:44 24:03:43 4,89 13,38
5 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 05.04.2013 23:20:53 24:27:07 4,71 15,58
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 10:45 pm

Huzur Sokagı - Sayfa 3 Luvwq

Huzur Sokağı'nda Yaşıyor Gibiyim!

Miss Turkey 2007'de üçüncü seçildikten sonra ekranlara adım atan Feyza Çipa, yer aldığı projelerle kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. atv'nin, cuma akşamlarına damga vuran dizisi 'Huzur Sokağı'nda 'Feyza'nın (Selin Demiratar) üniversiteden sınıf arkadaşı 'Ülker' karakterini canlandıran Çipa, mankenlikten oyunculuğa geçiş sürecini ve diziyi anlattı...

Huzur Sokagı - Sayfa 3 Luvvw
'Huzur Sokağı' sizin için ne ifade ediyor?
'Huzur Sokağı', bugüne kadar 100'den fazla baskı yapmış, sevilen bir roman. Böyle başarılı bir romanın, bu kadar usta bir şekilde ekrana yansıtılmış olması beni çok mutlu ediyor. 'Huzur Sokağı', benim için çekimlerde rol aldığım bir dizi seti olmakla birlikte, son altı aydır sanki ben de 'Huzur Sokağı'nda yaşıyor gibiyim.

Geçen yıl eğitim için yurt dışına gitmişsiniz. Eğitiminizi iptal edip diziye nasıl dahil oldunuz?
Geçen yıl yaz başında, çeşitli oyuncu ajanslarıyla görüşmek için Los Angeles'taydım. Amacım; en az altı ay orada kalıp hem oyunculuk eğitimi almak, hem de İngilizcemi geliştirmekti. Menajerim arayıp böyle bir teklif olduğunu söyledi ve 'Huzur Sokağı'nın senaryosunu ve romanını gönderdi. Önce romanı, sonra senaryoyu okudum ve bu işin çok tutacağını düşünüp teklifi kabul ettim. 'Huzur Sokağı' uzun soluklu bir dizi olacak. Yurt dışı hayalimi de dizi bittikten sonra gerçekleştireceğim.

Sabah - 05.04.2013 - 06:03
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 10:55 pm

Güzel ve tatli hatta Ülker Karakterini cok begenirim ama oyunculuk icin egitimi ni Amerika da yarida kesip gelmesi aklima sigmiyor.. Yazik etmis!!

Bu arada,
cok uzun diye haberin tamamini almadim

Birde Feyza´ya acik renk sac daha cok yakisiyor
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Nis. 12, 2013 5:17 pm

Huzur Sokagı - Sayfa 3 M0fxr

Huzur Sokağı'nın başarı sırrı!

atv ekranlarında yayınlanan 'Huzur Sokağı' dizisinde, zengin işadamı 'Selim' karakterini canlandıran Caner Kurtaran, dizi ekibinin çok yapıcı olduğunu ve huzurla çalıştıklarını söylüyor.

Caner Kurtaran, dizinin başarısını ise şu sözlerle özetliyor
"İzleyici hep aynı hikayeleri izlemekten sıkıldı. 'Huzur Sokağı' da büyük bir boşluğu doldurdu. Benim alışkın olduğum dizi sektörü; vahşi bir sektör ama burada hiç öyle bir şey yok. Yapımcı, yönetmen, oyuncular ve set ekibi çok iyi; herkes güleryüzlü... Ekip yapıcı ve çok olumlu. Ekipte Güven Hokna'yı daha önceden de tanıyordum. O yüzden hiç sorun yaşamadım. Bu dizide gerçekten huzur var. "

Televizyon Gazetesi -12 Nisan 2013 Cuma - 07:14:26
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Nis. 12, 2013 5:20 pm

Tamam Ekip iyi olabilir iyi anlasabilirler ona lafim yok ama Kerim Karakterinden gina gelirken simdi de Selim cikti.. Huzur Sokagi denilen dizide aslinda hic Huzur yok birde konusuyla gittikce batiyor
Aslinda daha fazla birseyler yazmak isterdim ama cikmam lazim cünkü birazdan Dizimiz baslicak..
Görüsürüz cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Nis. 12, 2013 9:00 pm

Yarim saat evvel biten Dizimizde yine pek Feyza&Bilal sahneleri görmesemde Selimin az görünmesi de hic olmazsa yüregime su serpti ama akilli olusu Feyzanin basina daha neler acicak görücegiz..

Bu aksam ki 30. Bölümde gerci en cok Saadet Hanimin Hasan Amcanin ölmesiyle üvey kizina aldigi cirkin tavirlar dan sonra en nihayet sadete gelmesi beni cok etkiledi.. Okadar güzeldiki ordaki hali.. Hacer tam valizini hazirlamis gidicek ken "hic bir yere gitmiyorsun" diye oturdugu yerden bir kalkisi vardi.. Hele o replikler öyle dokunakliydiki gözyaslarim sel olmustu.. Güven Hokna´yi ilk defa begendigim bu sahnede tebrik ederim.. O an bu anneye öyle sarilasim geldiki, o sertliginin altinda vicdan yapmasi gercekten etkileyiciydi..

ikinci güzel buldugum sahne ise Feyza´nin sinav icin calistigi anlardi.. Tabii Bu güzel replikleri belki gece belki yarin yazicam cünkü simdi "Benzemez Kimse Sana" basladi.. Bu eglence programini gecen sezondan beri kacirmam cat
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 13, 2013 12:50 am

Evet simdi begendigim Repliklerden birtanesine gelelim I love you

Hasan Amcanin kaza gecirmesini birtürlü kabullenemeyen Saadet Teyze üvey Kizina ikide birde laf carpiyor Hasan Amcanin ölümünle kizi sucluyordu hatta yüzünü görmek istemedigini bile söylemisti ama Sükran herdefasinda ablasini destekliyor Babasindan bir emanet oldugunu yüzüne söylüyordu..

Daha aradan bir hafta gecmisti, haliyle acilari tazeydi ama Saadet Teyze Kabrine gittigi zaman kendisinin esas suclu oldugunu aslinda kendisinin Hasan Amcayi kirdigini vurguluyordu.. Birde o an ama iki kardes babalariyla annelerinin kabrine gelmis dua ediyordu.. Saadet Teyze bu iki yavruyu görünce ici daha cok burkulur.

Sonra mezar dan gelmis Sükran´la salonun bir kösesinde sessizce oturuyorlardi.. Hacer o an merdivenlerden valiziyle inmisti.
Bunu gören Sükran birden yerinden firlayarak yetisir

Hacer ne yapiyorsun?

Hacer; Buraya kadarmis!! Neyapalim?

Sükran; Hayir Hacer!! Hayir!!

Hacer; Ben ararim seni. Yine bulusur hasret gideriririz.

Sükran; Gitmeni istemiyorum.

Hacer; Biliyorum. Ama bukadari bile benim hayal ettigimden cok fazlaydi. Babamin yaninda bir kiz kardes, bir aile buldum ben.
Hersey icin tesekkür ederim

Sükran; (aglayarak sarilir) Canim benim

ikisi gözyaslari icersinde sarmas dolasken bir ara Hacer Sükran´in kollarindan siyrilarak Saadet Teyzeye yönelir

"Hoscakal Saadet Teyze! Seni kirdiysam affet beni" der ve Valizini yerden alarak kapiya yönelir

iste bu an Saadet Teyze oturdugu yerden kalkar

Saadet Teyze; Nereye gidiyorsun? Babanin son istegini yerine getirmeden gitmek varmi Hacer? Huzur Sokagı - Sayfa 3 M0vzk

Hacer; (cok sasirir) Ben anlayamadim!!

Saadet Teyze; Daha el ele verip pastaneyi acicaz. O pastane nin parasini ben vericem. Tabii degisik tariflerde bulmak lazim!! Öyle herkesin yaptigini yapmak yakismaz bize.Huzur Sokagı - Sayfa 3 M0vygHuzur Sokagı - Sayfa 3 M0vyx

Hacer ancak duyduklari karsisinda "Saadet Teyze" diyebilir ve ücü yasli gözlerle birbirlerine tekrar sarilir
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 13, 2013 2:00 am

Begendigim diger Replikler (ama sadece Feyza´ya ait olanlar) I love you

Feyza gecesini gündüzüne katarak tekrar sinavdan gecmek icin calismaya baslar.. Daha iki günü vardir cünkü Bilal´le kendisini sinifta cekemeyen bir kiz yani Nihal Bilalin Feyza´ya
(puani bi hayli yüksek oldugundan) sinav notlarinda torpil gectigini Dekanliga sikayet etmistir.

Feyza okuldaki kütüphanede kendini yine derslerine verirken uyku basar ve masanin üstüne basini koyarak kestirir.. Biraz sonra yanina gelen Bilal onun sadece bir t.shortla uyudugunu görünce de üsümesin diye üzerine montunu örter.

Feyza ise uyandiginda Bilal´in geldigini anlayip cok mutlu olur.. O na ama sadece ufak bir not birakir

"Hala üsüyorum =)" Huzur Sokagı - Sayfa 3 M0wn0 Bu söz aslinda cok manalidir.. Tabii anlayana!! Wink

* * *

Feyza Bilal´in tepkisinden cekindigi icin patronu olacak Selim´le gecen haftaki Bölüm toplantiya gittigini söylemek istesede cesaret edememisti ama bunu koz bilen üvey annesi Emel ertesi gün Bilallerde bulunduklari bir yemek davetinde göya agzindan kacirmis gibi davranarak ortaya atti.. Bilal de bu duruma cok kizmis Feyza´ya tavir kesiyor yüz vermiyordu ama Feyza´nin Babasi durumu aciklayinca yumusadi.. Haliyle bunu ama biricik askina daha belli etmiyordu.

Sinifta Feyza´ya kacamak gözlerle bakan Bilal´in ders sonunda Feyza arkasindan kosarak yetisir

Bilal?

Bilal; Efendim Feyza? Dersle ilgili birseymi sorucaksin?

Feyza; Evet. icinden cikamadigim zor bir problem var!

Bilal; Sor?

Feyza; Sorum birbirini deliler gibi seven iki sevgilinin yüzdügü bir mutluluk havuzuyla ilgili!

Bilal; Havuz problemleri alanima girmesede devam et

Feyza; iki asigin mutluluk icinde yüzdügü bu havuzun suyu aniden kirlenip bulanivermis.. Okadar ki iclerinden birtanesi nefes alamaz olmus. Cirpindikca batmis.

Simdi söyleyin Hocam!!
Bu iki sevgilinin havuzdaki kirli suyu bosaltip piril piril bir suyla doldurmalari nekadar zaman alir? Huzur Sokagı - Sayfa 3 M0wn0

Bilal; Gercektende zor bir problemmis!

Feyza; Sizin altindan kalkamicaginiz kadar zormu yani? Hic olmazsa bana cözmeyi deniceginizi söz veremezmisiniz?

Bilal; Düsünücem! Simdi müsadenle. Akif Hoca beni cagirmis
diyerek yanindan ayrilir (gicik)
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 13, 2013 4:40 pm

Huzur Sokagı - Sayfa 3 M1jly

Huzur Sokağı'nda ünlü oyuncunun çok zorlandığı sahne

Kanal D'de Cuma akşamı ekrana gelen Beyaz Show'a konuk olan Huzur Sokağı dizisi oyuncusu Kutsi, dizi çekimleri sırasında yükseklik korkusu nedeniyle yaşadığı zorlu anları anlattı.

Huzur Sokağı'nda Bilal karakterini canlandıran Kutsi, dizide ezan okuma sahnesi için minareye çıktığı anlarda yükseklik korkusundan dolayı zor anlar yaşadı. Üsküdar'ın en yüksek tepesinde bulunan Valide-i Atik Camisi'nin 50 metre yüksekliğinde minaresine çıkan Kutsi, Huzur Sokağı'nda kendi sesinden ezan okumuştu.

Beyaz Show'da o sahnede yaşadıklarını anlatan Kutsi, yükseklik korkusu olduğunu ifade ederek, "Minareye çıkınca zor anlar yaşadım. Sahnenin çekimi bittikten sonra minarede olduğum yere çömeldim ve o şekilde kapıya gittim. Yükseklik korkusuyla ilgili daha sonra internette araştırma yaptım" dedi.

Televizyon Gazetesi - 13 Nisan 2013 Cumartesi - 06:48:49
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 13, 2013 4:45 pm

Dün gece gerci reklam arasinda 2 kere baktim ama Kutsi ile Ezgi Eyüpoglu konuklarin arasinda dikkatimi cekmedi..

Hem Kutsinin Ezan okudugu sahne bir hayli oldu.. Bu konunun gündeme simdi gelmesi cok sacma
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

MesajKonu: Geri: Huzur Sokagı   Huzur Sokagı - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 13, 2013 5:05 pm

Huzur Sokagi 30. Bölümüyle aslinda gecen haftaya göre biraz daha güzel olmasina ragmen bir degisiklik görmemis.. Yerini korumaya devam ediyor

12 Nisan 2013 Cuma - TNS Genel Siralama
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
1 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:44:22 23:14:48 9,5 24,1
2 KARAGUL FOX TV 21:03:59 23:17:08 5,87 14,86
3 HUZUR SOKAGI ATV 20:27:14 23:21:27 5,42 13,87
4 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 23:21:48 00:27:50 4,88 16,93
5 ARKA SOKAKLAR (OZET) KANAL D 19:58:54 20:44:11 4,75 14,49

12 Nisan 2013 Cuma - TNS AB Siralamasi
Title Channel Start time End time Rtg%(Net) Share%(Net)
1 TURKIYE MUZIK ODULLERI STAR TV 21:00:48 23:48:32 5,88 15,7
2 HUZUR SOKAGI ATV 20:27:14 23:21:27 5,76 15,4
3 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 23:21:48 00:27:50 5,69 18,94
4 KARAGUL FOX TV 21:03:59 23:17:08 5,11 13,46
5 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:44:22 23:14:48 4,81 12,75

Huzur Sokagı
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3