Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012

YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Empty
MesajKonu: Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012   Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2012 6:20 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu
yoksa aşık mı?

‘Sudan Çıkmış Balıklar’ dizisiyle hayatımıza giren Ezgi Eyüboğlu (24), oyunculuk serüveninin henüz çok başında olsa da gözlerindeki pırıltı, onunla daha çok karşılaşacağımızı gösteriyor. Bugünlerde çok yoruluyor ama hayatından memnun genç oyuncu. Çünkü hem hayalini kurduğu işi yapıyor hem de sırılsıklam aşık

Ezgi Eyüboğlu’nun belirgin yüz hatlarıyla akılda kalan bir güzelliği var. Dahil olduğu projelerde, belki de en büyük avantajlarından biri bu. Gösterişli fiziği, düzgün hatlarıyla oyunculuk serüveninin henüz başlarında olmasına rağmen kendisiyle daha sık karşılaşacağınızın sinyallerini hemen alabiliyorsunuz. Narin, hassas gözükmesine rağmen oldukça güçlü ve kararlı bir yapıya sahip olduğunu da ancak sohbet etmeye başladığınız andan itibaren kurduğu cümlelerden anlıyorsunuz. Oyunculuğun en büyük hayallerinden biri olması, belki de cümlelerindeki netliğin de sebebi.

Ailesi her zaman ön planda
‘Sudan Bıkmış Balıklar’ adlı dizide canlandırdığı Zeynep karakterinin masumiyeti, saflığı, bozulmamışlığı ve ailesine verdiği değer, Eyüboğlu’nun kendi hayatında da ön planda tuttuğu şeyler arasında. Güzel oyuncu bu konuyla ilgili şunları söylüyor; “Ben ailenin tek çocuğuyum. Genel örneklerde olduğu gibi tek çocuk olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanmadım ama yeterli dozda sevgi gördüğümü ve oldukça mutlu bir çocukluk geçirdiğimi söyleyebilirim. Tek büyümenin insanı zaman zaman bencilleştirdiği doğru ama insan hayata atıldıkça gerçeklerle yüzleşiyor ve duruma çabuk adapte oluyor.”

Modayla içli dışlı
Oyuncu, modayla arasının hiç fena olmadığını sözlerine ekliyor; “Dergileri düzenli bir şekilde takip ettiğim için modaya dair her zaman bir fikrim oluyor ancak uygulama kısmına gelince seçimlerimi kendi zevklerimi ve fiziki özelliklerimi göz önünde bulundurarak yapıyorum. Açıkçası siyah mini elbiseler, keten düz beyaz gömlekler tek başıma çıkmayı tercih ettiğim alışveriş turlarında gözlerimin ilk aradığı parçalar oluyor.”

Sırılsıklam aşık!
Şu anda yeni başlayan projesinden ötürü oldukça heyecanlı günler geçiren Eyüboğlu, yorgun ama mutlu olduğu bu dönemde kendisini gülümseten bir şey daha olduğunu söylüyor. Önceki röportaj deneyimlerimize dayanarak konunun aşka geldiğini anlıyoruz, başarılı oyuncu da bunu doğrular nitelikte bir gülümsemeyle konuşmasını sürdürüyor; “Gülümseme, samimiyet, doğallık...

Bunlar benim için ilişkide çok önemli ve şu anda hayatımda bunları bir arada bulabildiğim, aşık olduğum biri var. Dolayısıyla ne kadar yorulursam yorulayım tüm bu güzel enerji beni hayata ve işime karşı motive ediyor.”

Buket Baydar

Televizyon Gazetesi/27 Temmuz 2012/Cuma 06:49:27

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Empty
MesajKonu: Geri: Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012   Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012 Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2012 1:40 pm

Yakinda, asık oldugu (sevgilisi kimmis) anlariz Wink ama hanim hanimcik giyiniyor.. Siyah etekle beyaz buluzlar bana en cok burda garson kızları hatirlatir.. Rolling Eyes Benim tarzim degil tabii ama ne yapalim zevk meselesi!! pirat

Sudan Bıkmış Balıklar'da oynayan Ezgi Eyüboğlu yoksa aşık mı? - 27 Temmuz 2012
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sudan Bıkmış Balıklar'da Ezgi Eyüboğlu bunu yapmasa çok iyi olur! - 20 Agustos 2012
»  Ezgi Eyüboğlu ve Burak Sağyaşar - Sudan Bıkmış Balıklar - Özel Röportaj Videolari - 21 Agustos 2012
» Sudan Bıkmış Balıklar (Ezgi Eyüboğlu)
» Ezgi Eyüboğlu’nun Yeni Dizisi Sudan Bıkmış Balıklar
» Sudan Bıkmış Balıklar'ın hikayesi - 25 Temmuz 2012