Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Karadayı - Sayfa 2 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem - Muhteşem Yüzyıl - Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan
Karadayı - Sayfa 2 Welcome

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumlarına Hoşgeldiniz!
Forumumuzdan daha fazla
yararlanabilmek, resimleri ve linkleri görebilmek için üye olunuz!

Bizimle eğlenceye var mısınız?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Fan Forumu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karadayı

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 29, 2013 1:50 pm

Karadayı - Sayfa 2 Lkv9w

Karadayı dizisinin veda tarihi belli oldu

atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinin sezon finalini hangi tarihte yapacağı belli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrolünde oynadığı Karadayı dizisi 8 bölüm sonra sezon finali yapacak.

20 Mayıs pazartesi günü yayınlanacak olan 32. bölüm ile sezon finali yapacak

Televizyon Gazetesi - 29 Mart 2013 Cuma - 06:36:15
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 29, 2013 1:56 pm

ilk okudugum da öyle korktum ki.. Final yapiyor sandim ama meger sezon Finaliymis!! Gerci ara vermeleri de cok erken, daha baslayali ne kadar oldu monkey
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 01, 2013 9:45 pm

Bu aksam nedense 25. Bölümü izlerken Nihan Hanim kim olabilir diye baya kurcaladim.

Nihayetinde kafam karissada Nazif Babanin (kazala öldürdügü kayinbiladerinden ibaret) ve Turgut´a telefonda verilen adresin ayni olmasiyla ayrildigi esi oldugu anlasildi ama okadar gergin anlar yasadimki yani.. Artik Senaryo yu kimler yaziyorsa (su an aklima gelmiyor) gercekten tebrik ederim. Dizininin gidisati cünkü mükemmel ilerliyor. Gerci Nazif babanin cocuklari Mahir´le ilknur ilk esinden ya.. Acaba Nihan hanim hamile kalipta biricik kizindan söz etmediyse o da demekki Mahir´in kardesi.. Rolling Eyes Ay kafam yine iyice karismaya basladi!! scratch Bunlari artik ilerki bölümlerde daha iyi anlariz!!

Diger sahnelerden ise hic bahsetmek istemiyorum.. Ben sadece Nihan Hanim la ilgili konuyu begendim ama Mahir le Melih benim icin bu Bölümün tek yildiziydi
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 02, 2013 1:35 pm

Dün aksam kafam öyle allak bullaktiki, sadece Mahir Nazif Babanin ilk esinden ama ilknur Safiye Annenin bir evvelki evliliginden olmasi gerektigini yazicama ikisi Nazif Babanin cocuklari olarak yazmisim.. Ama bu karman corman hikayede kim olsa haliyle bocalar!! Rolling Eyes

Birde aklima gelen!! Songül Osman´a abisinle komiserin Nazifi kurtardiklarini ve Yasinin vuruldugunu söyledi. Halbuki Osman söylemeseydi cocugu bulamazlardi. Birde Osman bu Bölüm sadece bu sahnede görünsede, Songül yanindan ayrildiginda öyle güzel sözler sarfettiki bu replik anlamli ve dokunakliydi.
Osman; Görüsürüz Songül. Belki bir gökkusaginin altinda bulusuruz!! Belki bir imkansizlik Denizinde iki kücük Balik oluruz!!
Ayrica bir replik daha vardi icime isleyen!!
Feride; Ben gidemiyorum sen git
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 02, 2013 1:50 pm

Ve Karadayi yine zirvede, I love you hemde gecen haftakinden cok daha iyi neticeyle. Yanliz izlenme oranlari Total de hafif düsük

1 Nisan 2013 Pazartesi - SBT Genel Siralama
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 KARADAYI ATV 20:30:25 02:07:20 10,23 23,34
2 SURVIVOR STAR TV 20:33:56 02:20:33 9,13 20,96
3 KİM MİLYONER OLMAK İSTER? ATV 23:28:23 00:51:44 6,53 20,65
4 YER GÖK AŞK FOX 21:39:43 01:38:42 5,83 14,27
5 UNUTMA BENİ FOX 15:28:07 00:45:58 5,8 27,28

1 Nisan 2013 Pazartesi - SBT AB Siralamasi
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 KARADAYI ATV 20:30:25 02:07:20 8,83 23,76
2 SURVIVOR STAR TV 20:33:56 02:20:33 8,47 22,97
3 YALAN DÜNYA - OZET (TKR) KANAL D 19:58:56 00:37:33 6,73 19,81
4 YALAN DÜNYA KANAL D 20:36:29 01:45:07 6,48 17,16

Simdilik cikiyorum
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 08, 2013 10:10 pm

Nasil baslicagimi ne yazicagimi gercekten bilemiyorum ama bu aksam izledigim Bölüm gerekse replikler, gerekse oyunculuk, kurgudaki zenginlik hatta gerekse kalite mükemmel ötesiydi. Bu Ekip ayakta alkislanir, gercekten övgüyü hakediyorlar..

Bilakis beni en cok etkileyen sahne annesiyle Mahirin göz göze geldikleri an di.. Öyle hickiriklara boguldumki alllahim o bakislar neydi öyle.. Kenanin oyunculugu gercekten süper beni bu sahnede öldürdü, resmen eridim bittim..

Sonra Feride´ye elini uzatmasi ve beraber gecirdikleri gece de cok cok güzeldi.. Hatta
Mahirin (aski uyurken) bu sahnede icime isleyen bir Duasi vardi..

"ALLAHIM ne olur bu Kizi bana yaz. Kaderi Kaderim olsun"

Kisacasi bu Bölüm Mahirin hali beni cok etkiledi birde hikayesi..

Haliyle ama mektuplar Nazif Babanin söyledigi yerden cikmadi.. O sahneyi tabii yanlis duymusumdur diye tekrar izledim
"valizin icinde" diyor..

insallah umarim ilknur yada Safiye anne biryerlere gizlemistir!! Yeterki Bülent le, Orhan´in eline gecmesin.
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 09, 2013 2:40 pm

Karadayi dün aksam yayinlanan 26. Bölümüyle yine zirvede cat

8 Nisan 2013 Pazartesi - TNS Genel Siralama

Program Kanal Reyting Share
1 KARADAYI ATV 9,41 22,59
2 SURVIVOR STAR TV 8,67 20,66
3 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 5,51 22,07
4 YER GOK ASK FOX TV 4,89 13,05
5 SURVIVOR OZET STAR TV 4,77 12,86

8 Nisan 2013 Pazartesi - TNS AB Siralamasi
Program Kanal Reyting Share
1 KARADAYI ATV 9,45 23,96
2 YALAN DUNYA KANAL D 8,26 20,36
3 SURVIVOR STAR TV 7,44 18,74
4 YALAN DUNYA (OZET) KANAL D 6,31 17,7
5 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 6,31 26,68

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 10, 2013 2:25 pm

Karadayı - Sayfa 2 Lyc6z

Karadayı dizisinde gözyaşları reytingi tavan yaptı!

Karadayı'da sırlar açığa çıktı, Mahir yıllardır görmediği annesiyle yüzyüze geldi. Karadayı'da gözyaşları sel oldu.

KARADAYI YİNE ZİRVEDE...
Karadayı, tüm kişilerde 9.41 izlenme oranı ve 22.59 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.45 izlenme oranı ve 23.96 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

MAHİR GERÇEK ANNESİYLE BULUŞTU
Savcı Süleyman'ın evlilik dışı ilişkisi Nihan'ın, Nazif Kara'nın ilk eşi ve Mahir'in annesi olduğu mahkemede ortaya çıktı. Bunun üzerine hiç görmediği annesini görmek için Salih İpek olarak Nihan'ın evine giden Mahir, beklemediği bir sürprizle karşılaştı ve annesi onu tanıdı. Mahir'in annesiyle yüz yüze geldiği sahne ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.

FERİDE İLE MAHİR BİRBİRLERİNE DAHA SIKI BAĞLANDILAR
Feride'nin babası Mehmet Saim kızını takip ettirerek Bahar'da kaldığını anladı. Mahir'in de Feride'yle geldiğini gören Mehmet Saim, Bahar'ın evinde olay çıkarttı. Feride'yi bir seçim yapmaya zorlayan Mehmet Saim, kızından beklemediği cevabı aldı ve Feride Mahir'i seçti. Geceyi birlikte geçiren Feride ve Mahir artık birbirlerine daha da sıkı bağlandılar.

Ve son bölümde Mehmet Saim Bey, Mahir'in devlet adına İç İşlerinde çalışan bir görevli olmadığını öğrenir.
Mehmet Saim, Mahir'in gerçek kimliğine ulaşacak mı? Mahir gerçek annesiyle tekrar yüz yüze gelebilecek mi? Cevaplar 15 Nisan Pazartesi akşamı atv'de…

Televizyon Gazetesi - 10 Nisan 2013 Carsamba - 06:33:20
T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 10, 2013 2:30 pm

Demek annesiyle göz göz geldigi sahne bütün Türkiye´yi gözyaslarina bogmus!! Ama gercekten Kenan´in yüz ifadesi burda müthisti..

Videosunuda buldum

T u a L
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
T u a L

Karadayı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Karadayı   Karadayı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 12:20 am

Aksamki Bölüm sakindi sanki firtina öncesi sessizlik gibi ama yine konusuyla beni ekrana kitleyen cok güzel sahnelerle doluydu.

Hele Feride&Mahir sahneleri yine 10 numaraydi tabii. I love you

Bundan haric ama diger sahnlerden biri annesiyle yine karsilastigi ve karsilikli sohbet ettigi yerde vardi.

Mahir´in annesi dediki; Baban bizi bicakla keser gibi kesti ama Nazif Baba da demistiki; Mahir´i bir kazak pantolonla terketti..

Ben hangisine inanacami sasirdim gerci ayni Mahirin duruma düsmedimde degil ama bunu Mahir zamanla ögrenicek.. Bence ama ikiside dogru söylüyor sadece Annesinin ailesi tarafindan oyuna geldiklerini bilmiyorlar.. Mantikli düsünücek olursak Kader (Nihan) Hanimin ailesi plan yaparak ayirabilir.

ikinci buldugum güzel sahne ise Yasin´le Mahir´in konusmasiydi.. Yasin Mahir´e ortadan kaldirilan bir dosya yi bulmasi icin kendini feda etmisti ve nihayet Mahir bunu duydu.. Bosunami birde yasin Nazifi bulmak icin yaralandi.. Mahir Yasin dostlugu gercekten cok güzel.. ilk bölümleri düsündükce!! Yasinin Mahir´i karakola cekip ifadesini aliyim derken birbirlerine girmesi cünkü hic gözümün önünden gitmiyor..

Ücüncü begendigim sahne ise Osmanin Songül´den kunduraci dükkanlarinda calismasiyla ilgili olan yerdi.. Canim ya sevdigi kiza yakinlasmak icin nekadar sevindi ama birde ailesine yakinlasicak tabii. I love you

Orhan ama hala bos kafasiyla yine arastirma icersine düstü.. Birde Kader (Nihan) hanimin evine geldiginde kizina cok kaba davrandi gicik sey.. Bunun akillancagi filan yok.. Kimbilir yine ne dolaplar ceviricek!!

Karadayı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2